Adana Doğalgaz

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Termokent Mühendislik doğalgaz dönüşüm sistemleri firması olarak zamanın gereklerini de göz önünde bulundurup, özel ve tüzel kişilere sektörümüzde en iyi ve güvenilir hizmetleri yine güvenilir ve kendi alanında lider firmaların ürünleriyle sağlamak temel politikamızdır. Amacımız sektörün boşluklarını, kaliteli ve güvenilir ürünleri kullanarak en uygun sistem çözümleriyle doldurmaktır.


Termokent Mühendislik firması olarak çalışma prensiplerimizi; yüksek kalite, modern, yenilikçilik, verimlilik, güvenirlilik, uluslar arası yapı, komple ürün programı, sorumluluk, dürüstlük, insan değerini ön plan da tutmayı, dahil olduğu her projede farklılık ve yenilik yaratmak olarak sıralayabiliriz.


Isıtma, klima ve havalandırma malzemelerinde müşterilerine her zaman en kaliteli ve teknolojik olarak yeni malzemeleri sunmak başlıca amaçlarımız arasındadır. Birçok kombi ve radyatör markasını bünyesinde bulunduran Termokent Mühendislik uygun fiyat ve taksit imkânlarıyla satış ve montaj yapmaktır. Termokent Mühendislik, ücretsiz keşif hizmetiyle talebiniz halinde alanında uzman satış elemanlarımız tarafından gerekli incelemeler yaparak size en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini hazırlayacaktır.